O‘zbekchaРусскийEnglish
OldingiSo‘g‘diyonaSo‘g‘diyona1:2AndijonAndijonKeyingiDinamoDinamo—AndijonAndijon 25-oktabr, 2026 · 18:15

Statistika

Mavsum raqamlari, futbolchilar reytingi va darvozabonlar — PFL rasmiy qaydnomalaridan.

Mavsum

Mavsum reytinglari

5gol
JH
Jamshid Hasanov5 penaltidan
2DADoniyor AbdumannopovDoniyor Abdumannopov2
3SMSiroj Meliyev2
4AOAbdulloh Olimov1
5BQBaxtiyorjon Qosimov1
6FBFarhodbek BekmuratovFarhodbek Bekmuratov1
7MYMuxammad Yuldashev1
8SJShahboz Jumaboyev1
2020 mavsumida o‘ynalgan 28 ta o‘yin bo‘yicha — barcha musobaqalar qo‘shib hisoblangan. Manba: PFL qaydnomalari.

2020 mavsumi — futbolchilar

#FutbolchiO'yinGolUzatmaDaqiqa
1Jamshid Hasanov12501038
2Siroj Meliyev17201177
3Doniyor Abdumannopov13201051
4Farhodbek Bekmuratov21101839
5Abdulloh Olimov19101483
6Baxtiyorjon Qosimov1310852
7Muxammad Yuldashev1410740
8Shahboz Jumaboyev810405
9Usmonali Ismonaliyev21001857
10Farxod Miraxmatov20001720
11Azamat Isroilov19001558
12Xushnudbek Avilov16001390
13Eldor Adhamov14001231
14Dmitro Zozulya1100990
15Temur Usmonov1600952
16Emmanuel Arivachukvu800674
17Artyom Litviakov900552
18Nodir Mavlonov1000481
19Aslonbek Ahrorov600479
20Ibe Maykl700474
21Jahongir Abdumo‘minov600395
22Qahramon Bahodirov1100395
23Islomjon Abdullayev400360
24Farhodjon Sohibjonov200180
25Jamshidbek Homidov700177
26Asilbek Azizov20092
27Muhammadkarim Toirov10090
28Rustamjon Qo‘chqorov30060
29Muhammadali Tursunov10011
Ro'yxatda shu mavsumda FK Andijon safida maydonga tushgan futbolchilar bor. Hisob o'yin qaydnomalari bo'yicha yuritiladi va barcha musobaqani — Superliga, kubok — qo'shib sanaydi.

Darvozabonlar — 2020

DarvozabonO'yinQuruq o'yin
Eldor Adhamov143
Aslonbek Ahrorov61
Islomjon Abdullayev41
Butun statistika va klub rekordlari