O‘zbekchaРусскийEnglish
OldingiSo‘g‘diyonaSo‘g‘diyona1:2AndijonAndijonKeyingiDinamoDinamo—AndijonAndijon 25-oktabr, 2026 · 18:15

Statistika

Mavsum raqamlari, futbolchilar reytingi va darvozabonlar — PFL rasmiy qaydnomalaridan.

Mavsum

Mavsum reytinglari

5gol
UIUsmonali Ismonaliyev
Usmonali Ismonaliyev1 penaltidan
2PZPavel Zabelin3
3FSFarhodjon Sohibjonov2
4JJJasurbek JaloliddinovJasurbek Jaloliddinov2 penaltidan2
5MBMartin BoakyeMartin Boakye2
6VSVasiliy Sovpel2
7AIAbdulhay Ismoilov1
8BQBaxtiyorjon Qosimov1
9DRDiyorbek Rahimqulov1
10DADoniyor AbdumannopovDoniyor Abdumannopov1
11DIDoniyor Ismailov1
12IAIzzatullo Abdulhaqov1
2021 mavsumida o‘ynalgan 29 ta o‘yin bo‘yicha — barcha musobaqalar qo‘shib hisoblangan. Manba: PFL qaydnomalari.

2021 mavsumi — futbolchilar

#FutbolchiO'yinGolUzatmaDaqiqa
1Usmonali Ismonaliyev24502031
2Pavel Zabelin13301170
3Jasurbek Jaloliddinov14201107
4Martin Boakye13201041
5Vasiliy Sovpel13201001
6Farhodjon Sohibjonov2020861
7Baxtiyorjon Qosimov19101554
8Diyorbek Rahimqulov20101470
9Doniyor Abdumannopov14101199
10Doniyor Ismailov1310828
11Muhammadkarim Toirov1110779
12Vladislav Vasilyev810413
13Abdulhay Ismoilov1210378
14Izzatullo Abdulhaqov710160
15Plamen Dimov25002250
16Abdulvohid G‘ulomov22001744
17Abdug‘ani Kamolov19001564
18Eldor Adhamov14001260
19Sardorbek Xursandov12001069
20Azamat Isroilov1200930
21Nizomiddin Ziyavutdinov1000900
22Ibrohim Otaxonov1200803
23Sunnatulloh Hamidjonov1000741
24Muhammad Isayev800428
25Sherzod G‘ulomjonov900420
26Kamron Saydazimov900398
27Edgar Bernhardt300189
28Jasurbek Umrzoqov200180
29Javohir Qilichev200180
30Xurshidbek Ubaydullayev200124
31Abdurahmon Komilov10090
32Islombek Mamatkazin10090
33Mardon Abdullayev10076
34Jamshidbek Homidov10046
35Kemran Najafaliyev10046
Ro'yxatda shu mavsumda FK Andijon safida maydonga tushgan futbolchilar bor. Hisob o'yin qaydnomalari bo'yicha yuritiladi va barcha musobaqani — Superliga, kubok — qo'shib sanaydi.

Darvozabonlar — 2021

DarvozabonO'yinQuruq o'yin
Eldor Adhamov143
Nizomiddin Ziyavutdinov102
Jasurbek Umrzoqov20
Javohir Qilichev20
Butun statistika va klub rekordlari