O‘zbekchaРусскийEnglish
OldingiSo‘g‘diyonaSo‘g‘diyona1:2AndijonAndijonKeyingiDinamoDinamo—AndijonAndijon 25-oktabr, 2026 · 18:15

Statistika

Mavsum raqamlari, futbolchilar reytingi va darvozabonlar — PFL rasmiy qaydnomalaridan.

Mavsum

Mavsum reytinglari

9gol
RTRustam Turdimurodov
Rustam Turdimurodov
2BABektemir AbdumannonovBektemir Abdumannonov5
3IMIslombek MamatkazinIslombek Mamatkazin5
4VBVladimir BubanyaVladimir Bubanya5
5FSFarhodjon Sohibjonov4
6LALevan Arveladze2 penaltidan3
7SSShahram Samiyev3
8ABArmin BoshnyakArmin Boshnyak2
9MTMuhammadkarim ToirovMuhammadkarim Toirov2
10SESherzod Esanov1 penaltidan2
11AGAbdulvohid G‘ulomovAbdulvohid G‘ulomov1
12AKAbdurahmon KomilovAbdurahmon Komilov1
2024 mavsumida o‘ynalgan 33 ta o‘yin bo‘yicha — barcha musobaqalar qo‘shib hisoblangan. Manba: PFL qaydnomalari.

2024 mavsumi — futbolchilar

#FutbolchiO'yinGolUzatmaDaqiqa
1Rustam Turdimurodov24911745
2Bektemir Abdumannonov32592342
3Vladimir Bubanya30512696
4Islombek Mamatkazin20501800
5Farhodjon Sohibjonov32412177
6Shahram Samiyev2432781
7Levan Arveladze29301519
8Muhammadkarim Toirov28222198
9Armin Boshnyak1122164
10Sherzod Esanov1520963
11Ilhom Abdug‘aniyev30141720
12Abdulvohid G‘ulomov30102635
13Sardor Azimov27101926
14Abdurahmon Komilov19101272
15Luka Zgurskiy1610753
16Damir Temirov1202533
17Farhodbek Bekmuratov25011579
18Igor Litovka16011440
19Demir Imeri901252
20Ildar Mamatkazin17001444
21Eldor Adhamov16001440
22Ilhomjon Alijonov1300637
23Lyubitsa Petsel600205
24Vagiz Galiulin500145
25Abinur Nurimbet400125
26Maksim Sarraf10090
Ro'yxatda shu mavsumda FK Andijon safida maydonga tushgan futbolchilar bor. Hisob o'yin qaydnomalari bo'yicha yuritiladi va barcha musobaqani — Superliga, kubok — qo'shib sanaydi.

Darvozabonlar — 2024

DarvozabonO'yinQuruq o'yin
Eldor Adhamov168
Igor Litovka164
Maksim Sarraf10
Butun statistika va klub rekordlari